Ogólnopolski projekt językowy “Dziecko Moovie metodą Oxford Stage”

Czy poszukujesz nowych rozwiązań metodycznych dla swojej szkoły? Czy Twoi lektorzy potrzebują nowych pomysłów? Czy chciałbyś, aby Twoja szkoła wyróżniała się na tle konkurencji? Weź udział w elitarnym, ogólnopolskim projekcie językowym “Dziecko moovie metodą Oxford Stage”!

Czym jest metoda Oxford Stage?

Oxford Stage to metoda nauczania oparta na najnowszej wiedzy zaczerpniętej z zakresu neurodydaktyki. Jej celem jest rozgadanie najmłodszych kursantów uczących się w szkole podstawowej. Jest to metoda bazująca na spiralnym charakterze nauki. Oznacza to, że dzieci zaczynają naukę od pojedynczych słów. Następnie uczą się wyrażeń, które na końcu łączą w dialogi. Końcowym etapem jest wystawienie przedstawienia, podczas którego dzieci przedstawiają daną sytuację. Aktywności dramowe pozwalają na rozwój językowy zarówno słuchowcom, wzrokowcom jak i kinestetykom. Dzięki naszej metodzie okazuje się, że już 7-latki są w stanie mówić w języku angielskim!

Jak wziąć udział w projekcie?

Udział w projekcie gwarantuje Twojej szkole dostęp do nigdzie niepublikowanych, autorskich materiałów. W projekcie może wziąć udział jedna placówka na 100 000 mieszkańców. Projekt objęty jest licencją, która gwarantuje zakaz konkurencji w danej miejscowości (wyjątek stanowią miasta powyżej 100 000 mieszkańców). Na terenie naszego kraju w większości występują miejscowości do 50 000 mieszkańców. Oznacza to, że dla wielu placówek edukacyjnych wzięcie udziału w innowacyjnym projekcie gwarantuje wyłączność. Poprzez licencję, gwarantujemy Ci, że Twoja Szkoła korzystać będzie z unikatowych, wyjątkowych i jednych takich na rynku materiałów.

Aby dowiedzieć się więcej o projekcie i wziąć w nim udział, wypełnij poniższy formularz:

FORMULARZ KONTAKTOWY

Korzyści płynące z uczestnictwa w projekcie

Placówki, które wezmą udział w projekcie będą czerpały wiele korzyści ze współpracy, m.in.:

  • udział w elitarnym, ogólnopolskim projekcie językowym;
  • wzbogacenie oferty dydaktycznej placówki;
  • materiał metodyczny, który to prowadzi lektorów krok po kroku;
  • garść pomysłów metodycznych dla lektorów, które to są łatwe do przygotowania i przeprowadzenia;
  • scenariusze do nagrań, które to zostaną przedstawione rodzicom kursantów po zakończeniu każdego modułu;
  • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której to będzie udzielane wsparcie metodyczne;
  • materiały marketingowe do zamieszczenia w SM (Facebook, Instagram);
  • przynależność do grupy licencjobiorców z całej Polski.

Opinie rodziców

My, jako twórcy, widzimy ogromny potencjał w naszej metodzie. Dostrzegli ją również rodzice naszych kursantów. Cieszy nas to bardzo. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi opiniami:

Chcesz, aby Twoja placówka odniosła sukces, skontaktuj się z nami i weź udział w elitarnym projekcie 🙂

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zespół Oxford Stage